Hakkımızda

1985 yılında İstanbul Beyoğlu’nda Güven Peçete adıyla kurulan Yalçın Peçete, 1993 senesinde şimdiki adını alarak o günden bugüne hızlı ve dinamik çalışma prensibiyle, kendini geliştirerek sektöründe seçkin ve öncü kuruluşlardan biri haline geldi.

Firmamız faaliyet gösterdiği peçete ve tek kullanımlık ıslak mendil sektöründe tanınan ve saygı duyulan bir firma olarak, kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürmeye devam edecektir.

Firmamız şu an İstanbul İkitelli’de 1000 m²’lik kapalı alana ve 10 makine, aylık 170 ton üretim kapasitesine sahip üretim tesisiyle çalışma hayatına devam etmektedir.

Fiyatta değil, kalite ve hizmette rekabeti benimseyen firmamız, siz değerli müşterimize en iyi hizmeti en iyi kaliteyle ve teknolojiyle vermeyi sürdürmek hedefindedir.

 

Neden Baskılı Peçete Ve Islak Mendil Kullanmalısınız?

Bu küçük ürünler topluluk üzerinde etki yaratmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Boyutlarına rağmen, fark edilmesi kolaydır ve logonuz anında tanınabilir olacaktır. Her duruma profesyonel bir dokunuş katarlar, markanızın kalabalığın önüne çıkmasını sağlarlar. İster hediyelik eşya ister pazarlama kampanyanızı artırmaya çalışın, özel baskılı ürünler işi yapmak için hızlı ve kolay bir yoldur.

Pazarlama gayretinizi artırmak için basit ve uygun maliyetli bir yöntem olan baskılı ürünler, tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bir düğün, öğle yemeği, bağış toplama aracı veya gala planlıyorsanız, özel baskılı ürünler her fırsatta yeni bir stil ve sınıf seviyesi yaratmanıza katkıda bulunacaktır.

Harika görünümleri ve yüksek kaliteleri ile geniş bir kişiselleştirilmiş ürün yelpazesine sahibiz. Benzersiz bir görünüme bir servet harcamanıza hiç gerek yok, ürünlerimizi tam zevkinize göre kolaylıkla özelleştirebiliriz.

Düğünden yemeğe, kafeden otele kadar her türlü durum için kişiselleştirilmiş baskılı ürün çeşitleri sunuyoruz. İstediğiniz tasarımda etkinliğinize veya işinize uyacak mükemmel bir seçim bulacaksınız.

Mükemmel görünüm elde etmek için seçtiğiniz şekil veya logo da dahil olmak üzere, stilinize uyacak şekilde çeşitli renk ve fontları ürünün üzerine yazdırabiliriz. Birçok farklı tasarım arasından seçim yapabilir ve sloganınız veya logonuz ne olursa olsun kişiselleştirebilirsiniz.

İster işletmeniz için, isterseniz güzel bir düğün teması için olsun hayallerinizin tasarımınızı yaratmanıza yardım edelim.

SERTİFİKALARIMIZ

WhatsApp chat